“Bizim için sizin için.Alanında Türkiye’nin öncü sağlık merkezi olma vizyonu doğrultusunda Türk ve yabancı hastalara kaliteli ve yüksek standartta hizmet vermeyi ve koşulsuz hasta memnuniyetini hedeflemektedir. Sağlık turizmi de kliniklerimizin önemli hedefleri arasında yer almaktadır. Mahmut Akay
Maydent


Niçin Maydent?


Kişiye özel hizmet prensibinden yola çıkarak son derece şık dizayn edilmiş merkezleri ile Maydent Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleri, sağlığı kaliteyle buluşturuyor.


Kişiye özel tedavi planları oluşturan, tedavi sürecini profesyonelce yöneten, her biri kendi alanında uzman hekimlerimizle, sadece tedaviyi değil, mutlu ve başarılı bir hayata başlangıç yapmanızı vaat ediyoruz.


Çünkü biliyoruz ki mutluluk, sağlıklı bir gülüş ile başlar.


Uluslararası dental teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanarak sıcak bir hekim-hasta diyaloğu içerisinde hizmet sunarken, estetik beklentilerinizi de göz önünde bulundurup kalıcı çözümler üretiyoruz.


Özellikle dental botoks ve PRP gibi çığır açacak ve gülüşünüzü tasarlayacak yenilikler sunuyoruz.


Maydent Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleri, diş tedavisini korkutucu bir kabus olmaktan çıkarıp, kendinizi çok yakın hissedeceğiniz ve ziyaret etmek isteyeceğiniz bir dost olacak.


Ağız ve diş sağlığı kavramını yeniden tanımlamak, sağlığı kaliteli bir şekilde sunmak ve yeniden sağlıkla gülümseyebilmek için, Maydent Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleri..



Yatırımcılar için: Bilgi Toplum Hizmeti
Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. iletişim