MayTV
MayTV İle Merak Ettiklerinizi İzleyerek Öğrenebilirsiniz.

MayTV ile ağız ve diş sağlığına dair bilgileri izyerek hızlı bir şekilde edinebilirsiniz.

Uzman kadro ile geniş yelpazede hizmet.

Maydent'te alanında uzman ve deneyimli hekimler; oral diagnoz, radyoloji, ağız hastalıkları, periodontoloji, diş cerrahisi, pedodonti, kanal tedavisi, protez tedavisi, estetik diş hekimliğinden ortodonti tedavisi, implant, lazer ile tedavi ve diş beyazlatma işlemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Kliniğimizde güven içerisinde tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerini alabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun
Maydent
Bir görüşünüz ya da öneriniz mi var ya da bir sorunuz? Bize yazın
Maydent

Her hastaya kaliteli zaman.

Maydent'te her hastaya kaliteli zaman ayrılarak, multi disipliner bir yaklaşımla sonuç odaklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ağız - diş sağlığı alanındaki her türlü yenilik ve gelişmelerden hastalarımızı faydalandırmak için uluslararası tüm uygulamalar takip edilmekte, ayrıca toplumumuzda ağız - diş sağlığı bilincinin oluşturulmasına yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

Devam Et

Tam teçhizatlı klinikte
muayene sıcaklığı.

Kişiye özel hizmet prensibinden yola çıkarak son derece şık dizayn edilmiş merkezleri ile Maydent Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleri, sağlığı kaliteyle buluşturuyor.

Maydent, 'ağız ve diş sağlığı' alanında gelişmiş tam donanımlı bir merkezdir.
Maydent'te en iyi sağlık hizmeti; üstün bilgi birikimi, deneyimli personel, kaliteli malzeme ve ekipman ile 'sterilizasyon ve dezenfeksiyon' mevzuatlarına uygun bir ortamda halkımızla buluşmaktadır.
Farkımız; tam teçhizatlı bir klinik donanımında, muayenehane sıcaklığında bir yapı sergilememizdir.

Kliniğimizi ilk ziyaretiniz

Hastanemizi ilk ziyaretinizdeki aşamalar

Wrong bodyweight squat
  • Hastanın panoramik filmi doğrultusunda doktoru tarafından ilk muayenesi gerçekleştirilir. Hastanın istekleri/ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, optimum tedavi planına birlikte karar verilir. Tedavinin süreci ve zamanı konusunda bilgi aktarımında bulunulur. Varsa hastanın soru işaretleri giderilir ve tedavi zamanına karar verilir.

Kişisel Asistan

Kişisel Asistanlık Hizmetimizin Aşamaları

  • Hasta İletişim Uzmanı olarak da tanımlanan Kişisel Asistan, hastamızı doktor muayenesinin ardından karşılayarak, Hasta İletişim Odası’na davet eder. Asistan, bir önceki aşamada doktorla birlikte planlanmış olan tedavinin ayrıntılarına değinir. Hastanın var olan durumu irdelenir.
  • Benzer durumlar yaşamış hastaların görselleri ve röportajları eşliğinde bilgi sunulur. (Amaç ‘Rahatsızlığım Nedir?’ sorusuna cevap vermektir.)
  • Hastaya optimum ve alternatif tedavi seçenekleri anlatılır. Mevcut rahatsızlığının nasıl tedavi edilebileceği, riskleri ile birlikte açıklanır. (Amaç ‘Tedavim nasıl olacak?’ sorusuna cevap vermektir.) Bu iki aşamadan sonra hastamızın tedavisinin olmazsa olmazları aktarılır. Amaç ‘Neden’ tedavi olması gerektiğini vurgulamaktır.
  • Ayrıca bizim uygulayacağımız özel tedavinin farkları belirtilir. (Amaç ‘Neden?’ sorularına cevap vermektir.) Son olarak hastaya finansal konular hakkında bilgi verilir, alternatiflerden bahsedilerek fiyat seçenekleri sunulur. Hastamızın onayı gerçekleştiğinde ilk randevu tarihi belirlenir.
  • Ayrıca devam edecek randevuların planlanması ve tedavi sürecine karar verilir. Bundan sonraki süreçte randevu zamanlarında hastamız aranarak ve sms yoluyla hatırlatma yapılır. Hastamız her muayeneye geldiğinde hasta iletişim uzmanı yani kişisel asistanımız tarafından karşılanır. Kişisel asistanımız tedavi süreci boyunca 7/24 kendisine eşlik eder, istek ve şikayetlerinin başarıyla çözüme ulaşmasını sağlar.
  • Amacımız; tedavisi sona erdiğinde hastalarımızın kliniğimizden mutlu, memnun ve gülümseyerek ayrılmasını sağlamaktır. Sağlıklı günler dileriz…
Maydental

PLANLI TEDAVİ

Randevu ile hasta kabulü yapılan Maydent'i ilk ziyaretinizde, Oral Diagnoz olarak isimlendirilen ağız içi muayeneniz yapıldıktan sonra şikayetinize göre ilgili tedavi planınız hazırlanmakta ve sizin onayınızdan sonra yeni bir buluşma tarihi belirlenmektedir.

RANDEVU AL: Randevu Formu
ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ Estetik diş hekimliği, dişin rengini veya şeklini değiştirmenin ya da bir kusurunu tedavi etmenin ötesinde kendinden emin gülüşler yaratmaktır. Detaylar
DENTAL BOTOKS Dental Botoks; sadece Estetik amaçlı değil Tedavi amacıyla da noromusküler aktiviteyi bloke etmemiz gereken birçok endikasyonlar bulunmaktadır. Detaylar
GÜLÜŞ TASARIMI Dişleri fonksiyon, estetik ve anatomik olarak en ideal taklit eden sistem olan Implant ile tek diş veya fazla diş eksikliklerinizden kurtulabilirsiniz. Detaylar
İMPLANT Dişleri fonksiyon, estetik ve anatomik olarak en ideal taklit eden sistem olan Implant ile tek diş veya fazla diş eksikliklerinizden kurtulabilirsiniz. Detaylar